Kainos

Smile Balloons – Jūms siūlo išbandyti skrydžius oro balionais tiek grupėje, tiek vienam įvairiuose Lietuvos miestuose.

Skrydis oro balionu Vilniuje - Kaina

Vilnius – viena iš gražiausių Europos sostinių ir viena iš nedaugelio, virš kurių leidžiama skristi karšto oro balionais. Vilniaus miestas garsėja ne tik kultūros paminklais, bet ir vaizdingomis gamtinėmis teritorijomis.

Kaina: 105 Eur / аsm.

Skrydis oro balionu Trakuose - Kaina

Trakai – Lietuvos turizmo simbolis, kasmet sulaukiantis nemažo turistų dėmesio, panašiai kaip Venecija Italijoje ar Sankt Peterburgas Rusijoje. Trakai yra miestas ant vandens, tik jis ne prie jūros, o apsuptas ežerų.

Kaina: 105 Eur / аsm.

Skrydis oro balionu dviese - Kaina

„Romantiška porelė“ – tai VIP skrydis oro balionu. Užsisakę šį skrydį, skrisite oro balionu tik Jūs ir Jūsų antra pusė, be jokių kitų pašalinių žmonių.

Kaina: 379 Eur / dviems asm.

Keturių asmenų skrydis oro balionu - Kaina

Skrydis oro balionu keturių asmenų grupei – tai puiki proga skristi pigiau bei puikiai praleisti laiką su artimais žmonėmis.

Kaina: 389 Eur / keturiems asm.

Šešių asmenų skrydis oro balionu - Kaina

Skrydis oro balionu šešiems asmenims. Užsisakę šį skrydį, skrisite viename krepšyje tik Jūs ir Jūsų draugai bei pilotas. Gražios akimirkos ir nepamirštami įspūdžiai garantuoti!

Kaina: 579 Eur / šešiems asm.

Individualus skrydis oro balionu iš pasirinktos vietos - teirautis kainos

Individualūs skrydžio oro balionu projektai, tokie kaip pakilimas iš įmonės ar namo kiemo, pririšto oro baliono skrydis ir kt.

Kaina: Teiraukitės