Skrydžių oro balionais kainos

Kviečiame jus pasinerti į nuostabių įspūdžių akimirkas! Turime kiekvieno poreikius atitinkančius skrydžių oro balionu pasiūlymus.

blank

SKRYDIS VIRŠ VILNIAUS

Skriskite oro balionu virš Vilniaus – vienos gražiausių Europos sostinių. Šis miestas yra vienas iš nedaugelio, virš kurių leidžiama skristi karšto oro balionais, tad pasinaudokite unikalia proga pasimėgauti įspūdingu kraštovaizdžiu iš aukštai.

Kaina: 105 Eur / аsm.

blank

SKRYDIS VIRŠ TRAKŲ

Ar gali būti kažkas nuostabiau, už kvapą gniaužiančius vaizdus skrendant virš Trakų pilies ežerų apsuptyje? Skrisdami oro balionu pamatysite nuostabų kraštovaizdį iš aukštai. Šis miestas įspūdingas savo grožiu, o turistų kiekiu nenusileidžia Venecijai ir Sankt Peterburgui.

Kaina: 105 Eur / аsm.

blank

SKRYDIS „ROMANTIŠKA PORELĖ“

Ar norėtumėte romantiško, privataus skrydžio oro balionu su VIP aptarnavimu? Pasirinkę skrydį „Romantiška porelė“ galėsite džiaugtis privatumu be jokių pašalinių žmonių.

Kaina: 379 Eur / dviems asm.

blank

SKRYDIS 4 ASM. GRUPEI

Jei turite ypač iššūkius mylinčių draugų kompaniją, pasinaudokite proga ir atsiduokite naujiems potyriams visi kartu – pasirinkę šį paketą sutaupysite.

Kaina: 389 Eur / keturiems asm.

blank

SKRYDIS 6 ASM. GRUPEI

Skrisdami šešiese jūs skrisite tik su pažįstamais žmonėmis ir pilotu. Gražios akimirkos ir nepamirštami įspūdžiai garantuoti!

Kaina: 579 Eur / šešiems asm.

blank

INDIVIDUALŪS SKRYDŽIO ORO BALIONU PROJEKTAI

Jei norite suorganizuoti skrydį oro balionu iš įmonės ar savo namo kiemo, norite užsakyti pririšto baliono skrydį renginiui ar kt., drąsiai kreipkitės ir mes rasime sprendimą.